{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
868 visninger | Oprettet:

Køltrins rulle {{forumTopicSubject}}

Vi var lige en lille smut tur i søndags, og som sædvanlig sad båden fast ved isætning på de bagerste køl ruller.
Vi skal have et trinkøl beslag med faste gummi hjul, er der nogen her inde der ligger inde med et sådan beslag med hjul.
Vores trinkøl stikker 10 cm ned fra bunden og starter 2/3 inde fra agter, har fundet dette https://billigpropel.dk/no/udstyr-203/reservedele-til-baadtrailere-7800/tilbehoer-7806/beslag-for-trinkoel-108420.html ... og mener det kan bruges, men er sgu for dyrt hvis vi ikke kan, så alle der har en sådan rulle er velkommen til at byde ind med indput ( kunne være dybden imellem hjul og om en 10 cm køl er for meget for dette beslag )
Kom frisk ... er surt at hoppe rundt for at båden kommer over de ruller der er der nu..... det endte med at vi måtte bakke så langt ud at røven flød.... DET VIL JEG IKKE... det er den reneste trailer i området.. fuck den blev vasket og spulet smiley smiley smiley smiley smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af lamper 900 kr.
  • Cover holes in walls and ceiling 1.000 kr.
  • Hoved og terasse dør lukker ikke ordentligt 1.300 kr.
  • Lavet et makeup bord 750 kr.
  • Ophæng af TV og ophæng af lamper 1.485 kr.
  • Fixe opvaskemaskine der lækker vand 1.090 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Køltrins rulle
Kommentér på:
Køltrins rulle

Annonce